جســتجو :     جستجو
زبان انگليسي
نقشه سايت ورود صفحه اصلي آرشيو اطلاعات
  پنج‌شنبه 7 آذر ماه 1392

لطفاً نظرات‌تان را درباره پست‌های وبلاگ خانه نقش، از طریق فرم تماس، با ما در میان بگذارید یا برایمان ایمیل بزنید. (فرم تماس)

امروز، یکی از پررونق‌ترین روزهای خانه‌ی نقش در یک ماه اخیر بود. نمایشگاه علی سدری با احجام و نقاشی‌های متفاوتش، بازدیدکنندگان فراوانی داشت. (صفحه شخصی علی سدری

در نمایشگاه این هفته، مسیح مشتاقی و احسان وفایی عکس‌های هنری زیبایی از برندهای معروف کالاها را به نمایش گذاشته‌اند. گروه عکاسان خلاق داتیس سعی کرده‌اند به وجه هنری عکس‌های صنعتی بیشتر توجه کنند و عکس‌هایی با ظرافت‌های خاص خلق نمایند. (صفحه ویژه گروه عکاسان خلاق داتیس)

هنرمندان محترم، لطفاً برای تسریع کار اطلاع رسانی نمایشگاه‌تان، دو هفته زودتر از برپایی نمایشگاه، خلاصه‌ای از فعالیت‌های هنری‌تان را به دو زبان انگلیسی و فارسی، در قالب یک فایل ورد، عکسی از خودتان به حجم کمتر از 30 کیلوبایت و سه نمونه از کارهایتان را در اندازه‌ی 600*800 پیکسل به آدرس ایمیل خانه نقش بفرستید.
(
ایمیل خانه نقش)

 

3 مهر 1389

دهم مهرماه 1388 خانه نقش متولد شد
و حالا کمتر از یک هفته به سالروز این تولد باقی است
 
از همه‌ی شما مخاطبان خوب‌مان دعوت می‌کنیم حس‌تان را نسبت به خانه نقش، در قالب عکس، یادداشت، نقاشی، تصویرسازی، ویدئو، فایل صوتی و ... برایمان بفرستید. این آثار در صفحه‌ی ویژه‌ی «خانه نقش»، منتشر خواهند شد.
 
 
 

1 مهر 1389

ساعت کاری خانه نقش در شش ماهه‌ی دوم سال تغییر کرده است.
با شروع مهرماه، خانه نقش از شنبه تا چهارشنبه، هر روز از ساعت 16 تا 20 و روزهای جمعه که آئین گشایش نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود، از ساعت 10 تا 13 پذیرای علاقمندان خواهد بود
 

16 شهريور 1389

تمام سعی ما این است که فضایی دلنشین برای به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان و مکانی جذاب و دوست داشتنی برای دیدار هنردوستان، فراهم کنیم.
  لطفاً ما را از شنیدن و خواندن نظرات‌تان، چه انتقاد بی‌رحمانه باشند و چه پیشنهادی دوستانه، محروم نکنید. نظرات ارزشمندتان را می‌توانید با تقه زدن بر نماد «ارسال نظرات» که در بالای همین مطلب، نمایش داده می‌شود، برایمان بنویسید یا به پست الکترونیکی خانه نقش بفرستید.
 این وبگاه به منظور برقراری ارتباط بیشتر با شما مخاطبان خوب خانه نقش، راه‌اندازی شده است.
 ما را در هر چه بهتر انجام شدن وظایفمان یاری کنید.

گزیده صفحات سایت
   

به تماشاي خانه نقش نمايشگاهها خانه نقش، خانه هنرمندان پيوند به وبگاه هاي دوستان خانه نقش ارتباط با خانه نقش

 

  Copyright 2010 All Rights Reserved, Khanehe Naghsh.