جســتجو :     جستجو
زبان انگليسي
نقشه سايت ورود صفحه اصلي آرشيو اطلاعات
  پنج‌شنبه 7 آذر ماه 1392

نمایشگاه آثار نقاشی
بهروز والیانی

آئین گشایش: جمعه، 28 آبان‌ماه 1389، ساعت 10 تا 13
ادامه تا سوم آذرماه، هر روز بعد از ظهر از ساعت 16 تا 20
(صفحه ویژه نمایشگاه)

گزارش تصویری نمایشگاه
خبر نمایشگاه

نمایش یک اعتراض در خانه نقش

خانه نقش، از بیست و هشتم آبان‌ماه تا سوم آذرماه، میزبان آثار آبرنگ بهروز والیانی است.

بهروز والیانی این نمایشگاه را نوعی اعتراض به فضای حاکم بر گالری‌ها و جامعه‌ی هنری کشور می‌داند. او در این باره گفت:« این روزها همه نمایشگاه می‌گذارند و در هر نمایشگاه آثار بسیار زیادی به نمایش گذاشته می‌شوند. در حالی که باید افراد وقتی به سطح قابل قبولی از کار حرفه‌ای رسیدند، اقدام به نمایش آثارشان کنند. هنرمند باید در نمایشگاهش، 5 اثر ارائه بدهد که چکیده‌ی سالیان سال، کار و تجربه‌ی او باشند که بتواند از آنها دفاع کند. نه این که بیست تابلو بگذارد، در حالی که فقط یکی از آن‌ها قابل دفاع است.»

والیانی معتقد است هیچ کدام از بیست و دو تابلویی که در این نمایشگاه ارائه شده، جزو 5 تابلوی منتخبش نیستند. او که بیشتر به نقاشی به سبک رنگ و روغن می‌پردازد، این را آخرین نمایشگاهش می‌داند و اظهار امیدواری می‌کند که روزی بتواند نمایشگاهی با معیارهای دلخواهش برگزار کند.

بیوگرافی بهروز والیانی فقط به تولد و شروع کارش اشاره دارد: « متولد 1358، شروع نقاشی از 1374» او در توضیح این کار می‌گوید:« خواندن ریز اطلاعات هنری هنرمند، باعث می‌شود که مخاطبین با ذهنیت خاصی در مورد کارها قضاوت کنند.»

این نمایشگاه تا سوم آذرماه، هر روز از ساعت 16 تا 20 میزبان علاقمندان خواهد بود. برای بازدید از این نمایشگاه، می‌توانید به آدرس اصفهان، خیابان مطهری، پل شیری، کوی بیشه حبیب، چهارراه اول، سمت راست، خانه نقش مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید از وبگاه  http://www.khanehenaghsh.ir دیدن نمایید.

درباره‌ی هنرمند


بهروز والیانی

متولد 1358 است

  کار نقاشی را از سال 1374 آغاز نموده.

به تماشاي خانه نقش نمايشگاهها خانه نقش، خانه هنرمندان پيوند به وبگاه هاي دوستان خانه نقش ارتباط با خانه نقش

 

  Copyright 2010 All Rights Reserved, Khanehe Naghsh.