جســتجو :     جستجو
زبان انگليسي
نقشه سايت ورود صفحه اصلي
  پنج‌شنبه 7 آذر ماه 1392

نمایشگاه نقاشی نیلوفر میرزاخانی در خانه نقش

خانه نقش، از 19 تا 24 شهریور ماه، میزبان آثار نقاشی نیلوفر میرزاخانی است.

«ابدیت در شاخه‌هاست» عنوان نمایشگاه آثار نقاشی نیلوفر میرزاخانی است که جمعه، 19 شهریور ماه ساعت 10 تا 13 در «خانه نقش» اصفهان گشایش یافت و تا چهارشنبه، 24شهریور ماه از ساعت 17 تا 21 برپاست. میرزاخانی، فارغ‌التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر تهران، این نمایشگاه را تجربه‌ای متفاوت از رنگ و بافت می‌داند. نام و پوستر نمایشگاه نیز برگرفته از یکی از مصرع‌های شعر «شا سوسا» اثر سهراب سپهری است.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به محل «خانه نقش» واقع در اصفهان، کوی بیشه حبیب، مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر، از وبگاه  http://www.khanehenaghsh.ir   دیدن نمایند.

 

 

 

در رسانه‌ها
نسخه چاپی

دوشنبه 22 شهريور 1389 - 14:31
اختصاصی آرت نا/

 «ابدیت در شاخه‌هاست» مهمان «خانه نقش» است

آرت نا: آثار نقاشی نیلوفر میرزاخانی از 19 تا 24 شهریور ماه از دیواره های «خانه نقش» اصفهان آویخته
شد. 

نسخه قابل چاپ
نظر شما 
به گزارش «آرت نا»، «ابدیت در شاخه‌هاست» عنوان نمایشگاه آثار نقاشی نیلوفر میرزاخانی است که جمعه، 19 شهریور ماه ساعت 10 الی 13 در «خانه نقش» اصفهان گشایش یافت و تا چهارشنبه 24شهریور ماه از ساعت 17 تا 21 میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
میرزاخانی، فارغ‌التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر تهران، این نمایشگاه را تجربه‌ای متفاوت از رنگ و بافت می‌داند. نام و پوستر نمایشگاه نیز برگرفته از یکی از مصرع‌های شعر «شا سوسا» اثر سهراب سپهری است.
شایان ذکر است وبگاه
 
http://www.khanehenaghsh.ir
نیز پذیرای علاقه مندان می باشد.

سه شنبه 23 شهريور 1389 - 11:43
اختصاصی آرت نا/
گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی در اصفهان
عکاس : نفیسه حاجاتی

                                                                              
نیلوفر میرزاخانی

نیلوفر میرزاخانی در تابستان سال1364 در کرج متولد شد.

از همان آغاز عشق به رنگ و نقش در وی نمایان بود و همین علاقه‌ی درونی سبب شد که او پس از اتمام تحصیلات دوره  متوسطه در هنرستان نقاشی  در سال 1382 وارد دانشگاه هنر تهران شود و در رشته‌ی نقاشی در این دانشگاه تحصیل نماید.

وی پایان‌نامه‌­ی خود را در سال 1387 با عنوان  «اسطوره­های بالدار» ارایه نمود که حاصل مطالعات و بررسی­های وی در زمینه­‌ی «اسطوره شناسی» بود.

نقاشی­های نیلوفر میرزاخانی به سبب آشنایی وی با شعر و موسیقی دارای جذبه­های منحصر بفردی است که رنگ و بوی زیبایی به آثار هنری این هنرمند جوان بخشیده است.Niloofar Mirzakhani,

 

 

Niloofar Mirzakhani was born in Karaj at summer 1985.

Love the Color and the Painting was visible in her interests from the beginning and led her to entering to Tehran University of Art in 2003 after graduating in Art Conservatory.

She presents her own thesis in 2008 titled "The winged Myths" that’s the result of her researches and studies in Mythology.

Niloofar Mirzakhani paintings due to his familiarity with poetry and music have a unique form that flavors the artistic beauty of this young artist.  

به تماشاي خانه نقش نمايشگاهها خانه نقش، خانه هنرمندان پيوند به وبگاه هاي دوستان خانه نقش ارتباط با خانه نقش

 

  Copyright 2010 All Rights Reserved, Khanehe Naghsh.